Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Przyczepa kempingowa hobby prestige 4-osobowa

  • 2015-07-10
  • mario
  • Tel. 790-222-677

 

sprzedam przyczepę 5 osobową osobna sypialnia zamykana drzwiami ,rogówka na której po rozłożeniu swobodnie wyśpią się trzy osoby ,łazienka,prysznic,wc ,ogrzewanie gazowe z nadmuchem kuchenka gazowa trzy palnikowa,zlewozmywak ,lodówka gazowa również na 12lub240v ,baniak na wodę 20l z pompką,przedsionek też posiadam i mogę dać. Przyczepa zarejestrowana ,jeździ ,wszystko sprawne, Kemping można zobaczyć 100km od Warszawy w Rawie Mazowieckiej , ( kemping posiada łazienkę i dwie osobne sypialnie jedna w jednym koncu druga w drugim. Kemping( czysto bez plam czy przykrych zapachów ) jest toaleta bez kibelka . Mielismy tą przyczepę na wakacje i na czas budowy domu dla nas nie dla robotników . Zamiast firanek PRL zamontowane rolety odbijające światło. Szyby przyciemniane.

Kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć:

  • big_122d6609ac.jpg

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Auto-Moto-naczepy - przyczepy:

Wypożyczalnia Lawet w Łodzi

Wypożyczalnia PANDA na rynku obecna jest od ponad 5 lat. Świadczymy w tym czasie usługi wynajmu autolawet, przeczep, busów oraz dłużyc. Szeroka oferta i pełne dopasowanie do zmieniających się wymogów...

Przyczepka rowerowa

Przyjmę za darmo przyczepkę rowerową...