Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Poznajmy się. Zaprzyjaźnijmy się. I może coś więcej :)

  • 2015-08-09
  • zwornik

 

Nie podejdę do nieznajomej osoby z tekstem typu *podobasz mi się ...*. Pierw muszę Cię poznać, zaprzyjaźnić się z Tobą a wtedy to co powiemy o sobie będzie prawdziwe i pełne. Mam spokojny charakter i nie lubię osób narzucających swoje zdanie. Kocham przygody (podróże) i staram się unikać rutyny w życiu. Nie zastaniesz mnie siedzącego po pracy z piwem przed telewizorem (nie dla tego że nawet go nie mam).

Szukam osoby mądrej. Ale mądrej życiowo (nie koniecznie mgr|dr). Takie osoby są dla mnie największą inspiracją. Szukam osoby z którą będę dzielił swoje pasje. Czy to będą podróże, wspinaczka, taniec, nauka nowego języka, czy wspólne gotowanie - ważne że będziemy robić razem to co lubimy. Może skończyć się tylko na przyjaźni. Ale czy można mieć za dużo przyjaciół?

Trochę faktów o mnie: Mieszkam a Łodzi. Mam 35 lat. Jestem średniego wzrostu, sportowej budowy. Wykształcenie wyższe, stabilna praca.

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Osobiste-pan szuka pani:

witaj

Poznam panią przyjaciółkę z którą można pogadać. .wiek bez znaczenia.mam 40 lat i jestem kierowcą tzw tira.pozdrawiam.579249988...

Żonaty szuka kochanki

Żonaty, 59-letni mężczyzna szuka kochanki (chętnie zamężnej ale nie jest to warunek konieczny...

Mezczyzna 44 szuka wolnej kobiety 35-45.

Witam. Mieszkam i pracuję w Londynie. Od dłuższego czasu jestem sam. Chetnie poznam sie z kobietą wolną w miarę atrakcjna normalnie wyglądającą celem wspólnego spędzania wolnego czasu. O mnie 174cm...

Poznam spokojną dziewczynę

Poznam spokojną dziewczynę i może trochę wstydliwą z poczuciem humoru która rozjaśni mą duszę...

39latek z lodzi pozna kobiete na stale

wysoki szczuply bladyn pracujacy i mieszkajacy w lodzi pozna partnerke zyciowa...