Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Młoda Mama pozna inne Mamusie z Łodzi

  • 2016-01-25
  • Karola_lodz

 

Drogie Mamy,

jestem Mamą 9 miesięcznej Córeczki, w tym roku kończę 30 lat i chętnie poznam Mamy z Dzieciaczkami w podobnym wieku na wspólne wyjścia, kawę, plac zabaw czy po prostu plotki.
W Łodzi mieszkam od kilku lat z przerwami, więc dotychczasowe grono znajomych trochę mi się skurczyło, a bliższe koleżanki Dzieci nie posiadają, więc okazji do spotkań jest coraz mniej.
W tygodniu chodzimy z Córką na fitness dla Mam z Dziećmi, ale chętnie zawarłabym trochę trwalsze znajomości i wierzę, że gdzieś tam po drugiej stronie ekranu komputera jest ktoś w podobnej sytuacji, więc czekam na Twój odzew :)

Jestem osobą optymistyczną, otwartą i pozytywnie nastawioną do życia, lubię czytać książki, czasem chętnie obejrzę jakiś serial ( jestem fanką *sexu w wielkim mieście* ;) i marzy mi się takie grono Przyjaciółek - może się uda dzięki temu ogłoszeniu ).
Jak zrobi się trochę cieplej, to mam nadzieję na częstsze wyjścia z domu - myślę, że znajdą się jakieś ciekawe miejsca i wydarzenie w Łodzi i przydałoby mi się towarzystwo :)

P.S. mieszkamy na ul. Obywatelskiej

Kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć:

  • big_6fef877aaa.jpg

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Osobiste-przyjaciele:

szukam przyjaciół 50 plus

Szukam przyjaciół kobiet mężczyzn do wspólnego spędzania wolego czasu kultura sport wyjazdy.Mam 50 plus i chce stworzyć fajną paczke i milo spędzać czas pozdrawiam T...

szukam osoby na wspólne zajęcia fitness/pilates

Witajcie,Szukam dziewczyny, która tak jak ja chciałaby zacząć chodzić na zajęcia fitness ale nie ma z kim:) interesują mnie zajęcia typu pilates, stretching czy szkoła kręgosłupa w klubie Impuls przy...

Przyjaciółka, Przyjaciel, Znajomi poszukiwani ! ;)

Hej, hej ;). Mam 20 lat i cóż, jakoś tak się potoczyło to życie, że trafiłam tutaj. Szukam kogoś, kto będzie zawsze, będzie miał czas pogadać, wyskoczyć na kawę, piwo, do kina czy cokolwiek innego....

Szukamy Przyjaciół

Małżeństwo 37 lat poszukuje małżeństw ,par do wspólnie spedzania czasu kino wycieczki ,wypady za miasto.Bez żadnych podtekstów...

Podkolorować rutynę ;)

Z chęcią poznam nowych ludzi, by ciekawie spędzić czas i podkolorować trochę rutynę ;)K...