Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Gra miejska w klimatach wampirów (dla osób pełnoletnich)

  • 2016-04-12
  • Dunkan
  • Łódź

 

*I'm flesh and blood, but not human. I haven't been human for two hundred years.*

Rusza łódzka gra miejska w klimatach wampirów, z elementami szpiegowskimi. Podzielona ona będzie na epizody, pomiędzy którymi gracze rozwiązują zagadki na podstawie zebranych wcześniej informacji i przedmiotów, otrzymują listy i maile, przygotowują się do następnego wypadu.

Rozgrywka wiąże ze sobą misje w przestrzeni miejskiej z grą na specjalnie przygotowanych, odizolowanych lokacjach.

W mieście wampiry muszą pozostać w ukryciu przed nic nie podejrzewającymi ludźmi (osobami nie biorącymi udziału w grze). Rozpoznasz swych braci w tłumie przechodniów? Dobry wampir i dobry szpieg nie da się łatwo zdemaskować.

Na lokacjach natomiast pojawi się możliwość toczenia walki, czy używania dyscyplin zabronionych w otoczeniu śmiertelników.

Niewielkie wpisowe pozwoli nam na przygotowanie gry, lokacji oraz postaci (NPC) i może zostać pomniejszone dla osób które wyrażą chęć pomocy w części organizacyjnej przedsięwzięcia.

Gra skierowana jest do osób pełnoletnich, nie stawiamy dodatkowych wymogów - nie wymagamy konkretnych umiejętności, czy wiedzy (wszystko co potrzebne wyjaśnimy w trakcie zabawy) - jedyny warunek uczestnictwa to dobra zabawa.

Gotowy/gotowa sprawdzić co czai się w Mroku? Napisz!

https://www.facebook.com/kindreadcityofshadows/

Kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć:

  • big_0226f70c69.jpg

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Społeczność-ochotnicy: