Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Skazany na smierc glodowa -Paco

  • 2015-01-05
  • Kostek

 

Pustostan,zamknieta komorka na klodke a w srodku JA,mialem umrzec z głodu i wychłodzenia,Dlaczego mój człowiek mi to zrobi? ewnie nie pasowaem do choinki,a wrzucil mnie w ta ciemna komorke zebym za nim nie szedł,zeby się mnie pozbyć na zawsze.
Nie wiem ile czasu tam siedziałem,ale już nie miałem sily się podnosić,zaplakalem poraz ostatni i ten placz ktoś uslyszal.

Dziewczyny przez male okienko wrzucily mi jedzenie,daly wody,ale wyciagnac nie mogly.Wiec trzeba było zadzwonić po poicje,ktora przyjechala i wywazyla drzwi.Nawet u Panow policjantow zaszkliły się oczy na mój widok .
Teraz dochodze do siebie w domu tymczasowym,jeszcze jestem chudziutki,ale już jedzenia mi nie brakuje i kumpli do zabawy.

Bardzo szybko przywiazuje się do człowieka,Moja tymczasowa Pani ,mowi ze jestem odważny i silny psychicznie....nie boje się.Proponuje dom bez alych dzeci,bo jestech charakterny i gdy się wystraszę to nie ucieknę a mogę ugrysc.
Z pieskami i kotami się dogadujenie wiem na ile ta izolacja w ciemnej komórce zostawila slad w moej psychice.Ale moja opiekunka mowi ,ze już lepiej,ze jak zostaje sam to tak nie placze jak na początku.

Mam 6 miesiecy wiec już dużo nie urosne.przed adopcja zostane zaszczepiony i zaczipowany.Juz raz zostałem skrzywdzony ,wiec proszę przemyślcie czy mnie chcecie,zastanowcie się i dzwoncie ja tu na was czekam.

tel 886 148 614

Kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć:

  • big_5dd2a61de8.jpg
  • big_5dd2a61de8_997635343.jpg

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Społeczność-zwierzaki:

Kto się zakocha w tej ślicznej pannie?

Sunia ma około 4 lat. Jest uroczą, energiczną psinką średniej wielkości. Umie chodzić na smyczy, ale ze względu na wulkan energii, który ma w sobie robi to dość chaotycznie. Jest wysterylizowana, ma...

Śliczna sunia w typie labradora szuka domu

Sunia przebywa w Schronisku w Wojtyszkach. Ma 5 lat, jest w typie biszkoptowego labradora. Jest wysterylizowana, ma chip: 982061600048908. Sunia potrzebuje cierpliwego opiekuna. Jest trochę wycofana...

Czarnulek - kto otworzy mu swoje serce

Czarnulek przebywa w Schronisku w Wojtyszkach. Jest średniej wielkości pieskiem w typie labradora. Ma ok. 9 lat. Jest wykastrowany, ma chip: 982061600034476. Nie jest nadmiernie wylewny. Nie umie...

Axel wesoły, energiczny, kontaktowy 5 latek siberian husky ADOPCJA

AXEL 5-letni łagodny i bardzo przyjazny Siberian Husky. Maść srebrna wilczasta, oczy dwukolorowe. Radosny i rozbiegany, ładnie chodzi na smyczy – oczywiście pas maszera wskazany, reaguje na...

Wykorzystana, porzucona, przerażona. Pomóżcie!

Mimo młodego wieku (2 lata) sunia przeszła w swoim życiu wiele złego. Prawdopodobnie przestała na siebie zarabiać rodząc szczeniaki i pozbyto się jej jak śmiecia... Jest wyeksploatowana i przerażona....