Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Skazany na smierc glodowa -Paco

  • 2015-01-05
  • Kostek

 

Pustostan,zamknieta komorka na klodke a w srodku JA,mialem umrzec z głodu i wychłodzenia,Dlaczego mój człowiek mi to zrobi? ewnie nie pasowaem do choinki,a wrzucil mnie w ta ciemna komorke zebym za nim nie szedł,zeby się mnie pozbyć na zawsze.
Nie wiem ile czasu tam siedziałem,ale już nie miałem sily się podnosić,zaplakalem poraz ostatni i ten placz ktoś uslyszal.

Dziewczyny przez male okienko wrzucily mi jedzenie,daly wody,ale wyciagnac nie mogly.Wiec trzeba było zadzwonić po poicje,ktora przyjechala i wywazyla drzwi.Nawet u Panow policjantow zaszkliły się oczy na mój widok .
Teraz dochodze do siebie w domu tymczasowym,jeszcze jestem chudziutki,ale już jedzenia mi nie brakuje i kumpli do zabawy.

Bardzo szybko przywiazuje się do człowieka,Moja tymczasowa Pani ,mowi ze jestem odważny i silny psychicznie....nie boje się.Proponuje dom bez alych dzeci,bo jestech charakterny i gdy się wystraszę to nie ucieknę a mogę ugrysc.
Z pieskami i kotami się dogadujenie wiem na ile ta izolacja w ciemnej komórce zostawila slad w moej psychice.Ale moja opiekunka mowi ,ze już lepiej,ze jak zostaje sam to tak nie placze jak na początku.

Mam 6 miesiecy wiec już dużo nie urosne.przed adopcja zostane zaszczepiony i zaczipowany.Juz raz zostałem skrzywdzony ,wiec proszę przemyślcie czy mnie chcecie,zastanowcie się i dzwoncie ja tu na was czekam.

tel 886 148 614

Kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć:

  • big_5dd2a61de8.jpg
  • big_5dd2a61de8_997635343.jpg

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Społeczność-zwierzaki:

Biszkoptowa, młoda suczka szuka domu

Sunia to bardzo sympatyczna i milutka psinka w typie labradora. Ma ok. 2 lata. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Będzie idealnym...

Karol - komu skradnie serce?

Karol trafił do schroniska w połowie sierpnia 2016r. To śliczny, czarny piesek w typie labradora. Jego nr ewid: 519. Więcej informacji o Karolku można uzyskać kontaktując się ze schroniskiem. Kto...

Kociątka do adopcji.

2 koteczki- trikolorki i 2 kocurki - czarny z białym i pingwinek. Urodziły się jako kocięta bezdomnej kotki podrzuconej na przystani jachtowej. Kocięta będą do odbioru pod koniec października. Obecnie...

Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być Twoją towarzyszką!

Pewnego dnia dostałam wiadomość, że w Łopusznie od ponad 2 lat przebywa bezdomna suczka. Szybko powstał post i trzy cudowne dziewczyny w mgnieniu oka skrzyknęły się i zorganizowały na drugi dzień...

Mundek - starszy, porzucony psiak szuka domu

Mundek trafił do schroniska 17.08.2016r. z ul. Bronisin 50B. To średniej wielkości piesek w typie labradora w wieku ok. 9 lat. Bardzo spokojny, łagodny i ufny pies. Był dość zaniedbany - miał brudną...