Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Łódź - Strona Główna

Klara - historia z prawie happy-endem.

  • 2015-08-12
  • magdae

 

Klara jest młodziutką, drobną kotką. Zwykłą, czarną, pospolitą. A ze sobą cały plecak trudnych doświadczeń. Ten plecak zafundował jej człowiek.
Klara nie umie mówić, więc tego co przeżyła możemy się tylko domyślać. Klara nie została wysterylizowana. Kiedy dostała rujki, zamiast do lecznicy na sterylkę - trafiła na ulicę. Przecież to tylko kot, poradzi sobie.
Ano nie bardzo. Klarę wyrzucono w miejscu, gdzie nie miała szans na żadne pożywienie. No chyba, że udało jej się coś upolować. Do śmietników musiała pokonywać ruchliwą ulicę. Brak sterylizacji objawił się czterema kociakami. Klara miała ogromny problem. Sama wychudzona i niedożywiona, musiała przetrwać ciążę, urodzić i wyżywić kocięta.. Była wyczerpana, skrajnie niedożywiona - co zaowocowało wyłysieniem kotki. Starała się jak mogła, ale kiedy ona wybierała się po jedzenie, kociaki biegły za nią. I wtedy los Klary się odmienił. Biegające po ulicy kociaki zostały zauważone. Dotychczas niewidzialna Klara też. Kocia rodzinka trafiła na tymczas do lecznicy. Na tydzień. Potem uproszony kolejny i kolejny.
W końcu zapadła decyzja. Zabieramy. Kocięta na tymczas. Klara na sterylizację. Na maxa wykorzystany został czas przetrzymania kotki po zabiegu. I co dalej? Jak wypuścić Klarę? Gdzie? Do tej jej beznadziei? Do codziennej walki o przeżycie?
Od samego początku Klara bezbłędnie trafiała do kuwetki. Wzbudziło to naszą czujność. I lekarzy, którzy proponują dalszy tymczas dla kotki.
Jedno wielkie uffff - kolejny cud.
I kolejny. Po powrocie do *swojej* lecznicy, Klara zaczyna się coraz bardziej otwierać. Coraz chętniej podchodzi do człowieka, daje się pomiziać. A jak już się skusi na głaskanie, włącza mega *traktor* i wywala brzucho do pieszczot. Nadal jest troszkę nieufna i boi się obcych. Ale czy to coś dzienego, po tym co przeżyła?
Klara jest młodziutką kotką, ma max 1 rok. Jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona - posiada własną, osobistą książeczkę zdowia.
Do pełnego happy-endu brakuje jednego. Człowieka, który pokocha i już nigdy nie porzuci.

Jeśli chcesz zaadoptować Klarę - zadzwoń 504-654-348

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Społeczność-zwierzaki:

Budrys - młody, smutny psiak szuka domu

Budrys trafił do schroniska 26.09.2016r. z ul. Zaolziańskiej 2/10. Miał na sobie BŁĘKITNĄ, tekstylną obrożę. To dwuletni psiak w typie labradora. Szukamy właściciela lub osoby, która podaruje...

Dingo- husky do adopcji

Dingo ma 5-6 lat.Jest pogodnym, ciekawskim i kontaktowym psem.Bardzo dobrze dogaduje się z psami, w stadzie będzie szukał miejsca niżej w hierarchii.Toleruje psy małe i duże, młode i stare. Może nie...

Togo - młody, śliczny piesek szuka domu

Togo trafił do schroniska 17.09.2016r. Przywiózł go Animal Patrol z ul. Antenowej 13. Togo to młody, ok. roczny psiak w typie labradora. Szukamy właściciela lub osoby, która otworzy przed Togo swoje...

Staś - słodki, ciapowaty - mała kocia przytulanka

Lubi się bawić, lubi inne koty. Jego mam po śmierci opiekuna została wyrzucona z domu i urodziła swoje kocie dzieci gdzieś pod blokiem. Miała szczęście - ktoś zabrał do domu, gdzie odchowała maluszki...

Biszkoptowa, młoda suczka szuka domu

Sunia to bardzo sympatyczna i milutka psinka w typie labradora. Ma ok. 2 lata. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Będzie idealnym...