Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Niemcy - Strona Główna

Niemiec pozna mila Polke do stalego zwiazku

  • 2012-01-12
  • Totolotka
  • Berlin

 

Niemiec, dobrze sobie radził mówiąc po polsku, szuka mila, kobieta, szczupla, zadbana. Wiek bez znaczenia. Jestem niezależne finansowo i jestem w stanie uzupelnic prawie wszytko twoje marzen.

Nie jestem zaintresowne na stuzcnie kontakt przez GG, Skypa lub emeila. Szukam tylko kobieta konkretna. Niemam duzo wymagan. To, co oczekuje, chyba to calkiem normalnie: Kobieta mila, czula, ciepla i ucziwa!

Gwarancje na przislosc nikt niema. W ramach partnerstwa ryzyko posiada dwie strony. O tym trzeba zawsze pamietac. Dlatego interesuje mnie tylko kobieta zdecydowana. Kobietą, która wie, czego chce .

W tym przypadku, ze masz jeszcze kogoś, to niemasz szansa, bo interesuje mnie tylko zwiazek stalej.

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Osobiste-pan szuka pani:

krzysiek samotnosc dobija

witam juz tyle tu ogłoszeni napisalem i nic jeszcze mam nadzieje ze mi sie ulozy mam na imnie krzysiek mam 25 lat jestem z duisburga dzielnica hochweld samotnosc mnie dobija chce kochac ale nie mam...

do stalego zwiazku

poszukiwana kobieta do staleko zwiazku do 45 latokolice...

dla milej pani

witam szukam kogos kto tak samo jak ja lubi spedzac milo czas okolice Nordlingen...

Pani

Witam szukam pani Ellwangen okolice, ja 39 lat wysoki, może napiszesz....

Szukam życiowej partnerki

Witam przebywam na wcześniejszej emeryturze mam 49 lat 180 cm o normalnej budowie chciałbym związać się z panią na stałe w celu spędzenia reszty swojego życia szczegóły do omówienia chciałbym tylko...