Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Opole - Strona Główna

praca w gastronomii

  • 2015-11-10
  • aspen

Aspen Res - firma usługowa szuka osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

SZEFA KUCHNI - nadzorowanie produkcji
KUCHARZA - przygotowanie posiłków
POMOCY KUCHENNEJ - pomoc kucharzowi i prace porządkowe

Praca w kuchni przy przygotowaniu posiłków dla pracowników zakładu pracy przy ul. Partyzanckiej w Opolu
Godziny pracy: 6-14 lub 6-18

Wymagana aktualna książeczka sanepid.
Prosimy wysyłać CV na adres apniewski@aspen.pl

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Oferty Pracy-kucharze - piekarze:

Zatrudnimy kucharzy!

Pilnie poszukujemy do pracy kucharzy! Oferujemy: atrakcyjne warunki płacowe, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę i możliwość zakwaterowania. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres...

Kucharz/Pizzer Nr ref: MK/06/13 Opole

Opis stanowiska:Wyrabianie placków na pizzę.Przygotowywanie składników.Przygotowywanie sałatek.Wymagania:Książeczka sanepidowska.Dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy.Mile widziane doświadczenie...