Pajeczyna.pl - Darmowe ogłoszenia Opole - Strona Główna

Fotograf Ślubny z Opola

  • 2014-06-05
  • Grzegorz
  • Opole
  • Tel. 607719620

 

Najważniejszy w życiu dzień, z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem uwieczniam na fotografiach. Z nutką reportażu i doświadczeniem artystycznym sprawię, że zdjęcia będą niepowtarzalne i za każdym razem, kiedy usiądziecie Państwo wygodnie w fotelu, otworzycie album – nacieszą oczy wspaniałą chwilą wspomnień.

Organizuję sesje plenerowe z pełnym oświetleniem studyjnym, nadając sytuacji odpowiedniego nastroju i w efekcie końcowym – magii postaci wpisanych w przestrzeń.
Oferuję zdjęcia od momentu przygotowań do ślubu, przez ceremonię w kościele, aż po wesele do oczepin (włączając sesję plenerową).

Koszt za wykonanie usługi, zrobienie zdjęć, obróbka komputerowa, wywołanie 30 najlepszych odbitek w formacie 38x25cm + albumu w postaci fotoksiążki to 2800 zł. (płyta dvd z kompletem zdjęć w cenie).
Dodatkowo istnieje możliwość wykonania dużych powiększeń zdjęć, gotowych do zawieszenia na ścianie na podkładzie PCV lub w formie obrazu na płótnie (cena w zależności od ilości i powiększenia).

Zapraszam na stronę z moim portfolio i realizacjami: WWW.GHUSSAK.WIX.COM/GRZEGORZ
E-MAIL: ghussak@gmail.com
TEL: 607 719 620

Jeżeli to ogłoszenie narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich lub kodeksu cywilnego, prosimy skontaktuj się z Pajęczyną.

Zobacz najnowsze ogłoszenia w Usługi-fotografia - filmowanie:

fotobudka na wesele Opole - FotoBoxik

Fotobudka na weselu to modna ostatnimi czasy atrakcja . Wasze święto, zapadnie w pamięci gości i tych młodszych i starszych. A fotki z budki staną się najlepszym podziękowaniem za ich przybycie.Jest...

Product photography

Wiem jak ważną dla wizerunku firmy jest profesjonalnie wykonana fotografia. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, pozwolić by działalność była prowadzona na wysokim poziomie, w swojej ofercie zawarłem...