Doradca Finansowy

Opis oferty:

Dołącz do zespołu OVB Allfinanz Sp. z o.o. wiodącego pośrednika finansowego w Europie. Firma OVB została założona w 1970r. w Kolonii, w Polsce działamy od 1992r. OVB to ponad 3,5 miliona zadowolonych klientów w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Doradca finansowy
Miejsce pracy: Kraków, Bielsko-Biała, Łódź

OPIS STANOWISKA
- wykonywanie analiz finansowych dla Klientów indywidualnych
- obsługa Klienta w zakresie planowania finansowego
- dobór odpowiednich rozwiązań finansowych zgodnych z potrzebami
Klienta oraz standardami firmy
- samodzielne budowanie portfela Klientów oraz dbanie o relacje z
obecnymi Klientami

WYMAGANIA
- odpowiedzialność
- zaangażowanie i dynamika działania
- praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi Klienta
indywidualnego

OFERUJEMY
- profesjonalne szkolenia wstępne oraz okresowe
- indywidualnego opiekuna na początku współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wspaniałe podróże dla najlepszych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail oraz dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”.

Lokalizacja: Kraków
Kategoria: oferty pracy finanse - księgowość
Nr. ogłoszenia: 907481-2017-10-16

Ogłoszeniodawca:

Beata
Cena: 5000.00 zł
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn