Łódź

Dodane: 31.10.2014

Graphic Designer

Zadania:

-opracowywanie koncepcji graficznych stron internetowych oraz aplikacji mobilnych,
-projektowanie i skład materiałów graficznych: banerów reklamowych, ulotek, logo, gadżetów reklamowych,
-współpraca z drukarniami i wydawnictwami, przygotowanie materiałów do druku,
-przygotowywanie elementów kampanii marketingowych on-line (banery i mailingi),
-ścisła współpraca z kierownikami projektów.

Wymagania:

-znajomość programów Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator),
-biegłość w opracowywaniu identyfikacji wizualnej oraz w projektowaniu różnych form firmowych materiałów reklamowych,
-dobra znajomość typografii i umiejętność projektowania logo
znajomość najnowszych trendów w grafice, w tym internetowej,
-wykształcenie artystyczne (preferowane) lub zmysł artystyczny,
-umiejętność prezentacji pomysłów za pomocą szybkich szkiców, według otrzymanego briefu,
-pozytywne nastawienie, elastyczność i umiejętności współpracy z innymi działami.

Dodatkowym atutem będą:

-znajomość środowisk i doświadzenie we współpracy z działami IT,
-znajomość branży i technologii IT,
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Naszym Pracownikom oferujemy:

-pracę w prestiżowych, innowacyjnych i szeroko rozpoznawalnych projektach IT w kraju i za granicą,
-pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
-motywacyjny system wynagrodzeń,
-odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
-rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
-atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (centrum Łodzi),
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie/kontrakt – możliwość wyboru.

Prosimy o wysyłanie CV razem z portfolio prac zgodnym z przewidywanymi zadaniami.

Ogłoszeniodawca

Inovatica

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Inovatica