Hydraulik monter

Zadania:

Montaż/ demontaż armatury w obiektach biurowych
Montaż/ demontaż rurociągów na obiektach przemysłowych
Konserwacja/ naprawa armatury łazienkowej na obiektach przemysłowych

Wymagania:

Doświadczenie w pracach hydraulicznych na obiektach przemysłowych
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Doświadczenie w prowadzeniu napraw/ serwisów mechanicznych na obiektach przemysłowych
Atutem będzie umiejętność manualnej obróbki skrawaniem, szlifowanie, umiejętność obsługi tokarki i frezarki
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
Bogaty pakiet socjalny
Szkolenia i kursy zawodowe
Wysoki poziom bezpieczeństwa pracy

Ogłoszenia Wrocław

Dodane: 04.12.2018

Ogłoszeniodawca

Bilfinger

223409234

Bilfinger

223409234

Dodaj DARMOWE OGŁOSZENIA i dotrzyj do milionów Polaków z całego świata