Kierowca ciężarówki CE, trasy dzienne / bliskie, Rostock Niemcy

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Rostock, Wschodnie Niemcy.
Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką firmą transportową z miasta Rostock.
Praca polega na transporcie bliskim (trasach dziennych) w regionie miasta Rostock (Meklemburgia-Pomorze).
Transport odbywa się ciężarówkami typu Mercedes i MAN z naczepą z firaną.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, UWAGA! bez systemu, czyli bez wolnego tygodnia.
Zakwaterowanie zapewnione na terenie bazy. Rozchodzi się o 1-osobowy pokój z internetem.

Wymagania:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE.
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Płatny urlop od 24 dni.
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Płatny czas przestoju / gotowości do pracy.
Zarobki miesięczne netto od 2050 do 2250 euro (w zależności od klasy podatkowej).
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.
Rozchodzi się o 1-osobowy pokój z internetem w hotelu bezpośrednio w bazie pracodawcy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV
na adres: kontakt@agencja-melisa.pl
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: 532 265 072
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Dodane: 2019-01-09

Niemcy - oferty pracy - kierowcy - kurierzy

Zamieszczający ogłoszenie

Ogłoszeniodawca:

Melisa

532265072

Melisa

532265072