Komisjonerzy w branzy tekstylnej - Unna obok Dortmundu !

Kategoria: Niemcy Ogłoszenia - oferty pracy - praca na produkcji

Opis oferty:

Dla jednego z naszych klientów w branży logistycznej z siedzibą w miescie Unna (okolice Dortmund) poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego /pakowacza-komisjonera oraz teamlidera (k/m) od wrzesnia 2019.

Twoje zadania:
• Zbieranie zamówień z pomocą skanera
• Pakowanie produktów do wysyłki ( odzież jeansowa znanej marki )
• Komisjonowanie towaru

Jako idealny kandydat :
• jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
• masz doświadczenie na podobnym stanowisku • cechuje Cię duża samodzielność w wykonywanej pracy
• znasz j. niemiecki w stopniu podstawowym

Oferujemy :
• umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin ( stawka od 10,45€ brutto do 13,20 € brutto na godzinę oraz bonusy miesięcznie)
• dodatek 25 % do nocek
• stabilne zatrudnienie u sprawdzonego nimieckiego pracodawcy z oplacanymi wszystkimi skladkami w DE
• dodatki do dojazdow

Organizujemy kwaterę dla osób przyjezdnych oraz pokrywamy czesciowy jej koszt !

Kontakt:
Eisen Personal-Service
Paulina Pelka
paulina.pelka@eisen-services.com
Telefon: +49 0371-233744-54

Dodane: 2019-09-04

Ogłoszeniodawca:

Pelka Paulina
Niemcy
Tel: 016090981021
Wynagrodzenie: 41.00 zł PLN