Łódź

Dodane: 11.08.2014

Konfekcjonowanie- pakowanie towaru

Jesteśmy ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie dla swojego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownika do pakowania towaru

Miejsce pracy: Stryków

Zadania:

- Przepakowywanie asortymentu
- Oklejanie towaru
- Przygotowywanie towaru do wysyłki
- Inne prace zlecone przez przełożonego
Wymagania:

- Książeczka sanepidowska
- Zdolności manualne
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- Mile widziane kobiety
Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenia
- Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
- Terminowe wynagrodzenie
- Premie akordowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszeniodawca

Ks Service

426796942

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Ks Service

426796942