Łódź

Dodane: 22.04.2015

Konsultant telefoniczny

Poszukujemy osób na stanowisko: konsultanta telefonicznego

Zakres obowiązków:

-kompleksowa obsługa połączeń przychodzących lub wychodzących
-udzielanie klientom informacji
-budowanie relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasza oferta:

-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
-stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) plus system motywacyjny
-profesjonalne szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy
-realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
-praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
-bardzo wysoki komfort pracy w nowoczesnym centrum operacyjnym
-atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, stypendia firmowe, ciekawe konkursy,

Nasze oczekiwania:

dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
kreatywność oraz entuzjazm w działaniu
nastawienie na realizację celów
dobra znajomość obsługi komputera
wykształcenie min. średnie
mile widziane doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne

Prosimy o dopisanie klauzuli:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).*

Ogłoszeniodawca

Alicja

725306238

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Alicja

725306238