Konwojent - Trójmiasto

Konwojent

Miejsce pracy:

-Trójmiasto

Opis stanowiska:

- Konwojent wartości pieniężnych,
- Kierowca bankowozu,
- Współpraca z kadrą kierowniczą.

Wymagania:

- Wpis na listę kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
- Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
- Znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B (kat. C jest mile widziana)

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- System motywacyjny
- Najwyższej jakości narzędzia do pracy
- Pracę z wysoce wyspecjalizowaną kadrą
- Dla najlepszych szkolenia na Operatora Bankomatów

Gdańsk

Dodane: 16.05.2018

Ogłoszeniodawca

Solid MCG Sp. z o.o

691909107