MAGAZYNIER

Opis oferty:

METALWELD – jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Istniejemy na rynku od ponad 26 lat.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIERA
Główne zadania:
• Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów magazynowych.
• Rozładunek i załadunek towaru,
• Przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
• Przygotowanie materiału dla produkcji oraz klientów zewnętrznych zgodnie ze specyfikacją,
• Rozlokowanie materiału w magazynie,
• Pomocnicze prace magazynowe,
• Dbałość o porządek w magazynie.
Wymagania:
• obsługa wózka widłowego (aktualne uprawnienia z wymianą butli gazowych),
• sprawność fizyczna,
• obsługa komputera,
• sumienność i odpowiedzialność,
• kultura osobista.

Oferujemy:
Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to proponujemy Ci:
1. Umowa o pracę.
2. Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności zgodne ze strukturą.
3. Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego.
4. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
5. Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań.
6. Atrakcyjny system premiowy.
7. Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny.
8. Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy.
9. Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces, w atmosferze pozbawionej korporacyjnych nonsensów.
10. Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.
11. Możliwość zakwaterowania.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny.
Czekamy właśnie na Ciebie!
Firma Metalweld zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych ofert.

Pracodawca informuje, że chroni dane osobowe Kandydata w sposób opisany na stronie internetowej pod adresem http://www.metalweld.pl/

Lokalizacja:

Sosnowiec

Kategoria:

oferty pracy praca na produkcji

Dodane:

2019-05-29

Ogłoszeniodawca:

J
Tel: 605 786 483
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn