Mieszkanie Legionowo Centrum 3-pokoje Klimatyzacja Balkon 56m2

Opis oferty:

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Legionowa,
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie techniczny, nie wymaga remontu jedynie odmalowania
Trzy samodzielne pokoje do każdego wejście z przedpokoju.
Kuchnia widna
Łazienka z duża narożną wanną, WC oddzielnie
W przedpokoju duża szafa z przesuwnymi drzwiami
W pokojach na podłodze panele
Przedpokój ściana wyłożona łupkiem
W kuchni łazience i przedpokoju terakota
w pokoju dziennym klimatyzacja
z pokoju dziennego wyjście na balkon
tylko dwa mieszkania na piętrze
Blisko do komunikacji miejskiej, szkoły, sklepy, targowiska

Kontakt:
695 98 98 05
695 98 98 08

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasze biuro nieruchomości Ci w tym pomoże

Nasza firma POLONIUM jest firmą rodzinną działającą na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa w obrocie nieruchomościami, głównie na rynku warszawskim i okolic. Pozycję, którą obecnie zajmujemy na rynku zawdzięczamy głównie Państwa wsparciu i zaufaniu, które pozwoliło nam dokonać dla Państwa tysięcy udanych transakcji i zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie.

Zachęcamy do zlecania nam sprzedaży nieruchomości na zasadach wyłączności, co pozwala zorganizować profesjonalną promocję oraz umożliwia zaangażowanie optymalnych środków finansowych przeznaczonych na jak najszerszą i najskuteczniejszą reklamę Państwa nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy

Podobne ogłoszenia w lokalizacji inne miasta

Mieszkania nad morzem w kameralnym budynku.

mieszkanie sprzedam

inne miasta

Mieszkania nad morzem w kameralnym budynku.

Zobacz wszystkie nasze ogłoszenia Zapraszam do zakupu mieszkania w stanie wykończonym pod klucz. Mieszkanie ma powierzchnię około 30m2. Lokal ma możliwość zrobienia pięknej antresoli około 12 metro...

194 000
Odstąpie TBS

mieszkanie sprzedam

inne miasta

Odstąpie TBS

Witam, ogłoszenie dotyczy mieszkania w bloku TBS przy ul.Sochaczewskiej w Lesznie pow.warszawski-zachodni.(Partycypacja) Znajduje się ono na 1 piętrze, jest po gruntownym remoncie. Powierzchnia 35...

128000.00 zł
Sprzedam 2p, 45m2 za 299.000  zł w Warszawie

mieszkanie sprzedam

inne miasta

Sprzedam 2p, 45m2 za 299.000 zł w Warszawie

Sprzedam 2p 45m za 299.000 zł w Warszawie. ​​​​​​​Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w cenie od 6.644,44 zł/m2. Polecamy tak...

299000.00 zł
Sprzedam aprtament,mieszkanie w Sopocie ul. Grunwaldzka 93a pow 76m

mieszkanie sprzedam

inne miasta

Sprzedam Apartament -Mieszkanie w Sopocie 76m2 APARTAMENT 77m2 wSOPOCIE ul. Grunwaldzka 93aOkoło 100m2 od plaży, u zbiegu ulic Parkowej z Kilińskiego, w cichym zakątku, głęboko w drugiej linii zabudow...