Młodszy monter

Młodszy monter/ka
Bezpłatny dowóz ze: Zgierza, Ozorkowa, Bratoszewic, Łowicza, Głowna , Łęczycy, Koluszek, Brzezin, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego oraz Łodzi

Nasza oferta:
- praca w Strykowie
- umowa o pracę tymczasową
- gwarancja stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
- benefity dla pracowników, w tym karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
- możliwość korzystania z bezpłatnego transportu

Obowiązki:
- montowanie drobnych elementów
- kontrola jakości
- pakowanie

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
- motywacja oraz zaangażowanie do pracy

Łódź

Dodane: 14.09.2018

Ogłoszeniodawca

Agnieszka

511237728

Agnieszka

511237728

Zobacz oferty z innych kategorii:

Dodaj DARMOWE OGŁOSZENIA i dotrzyj do milionów Polaków z całego świata