Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy)

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Monter płyt G/K

Miejsce pracy: Departament 22 (Côtes-d’Armor)

Termin rozpoczęcia pracy: 7 Styczeń 2019

Główne zadania :

montaż płyt G/K,
prace wykończeniowe.

Oczekiwany profil:

doświadczenie na stanowisku montera płyt G/K,
mile widziany własny samochód,

Pracując z nami gwarantujemy:

polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
stawkę godzinową: 10 € brutto/h,
dodatek żywieniowy 6,50 € netto,
,+ 10% wynagrodzenia brutto - ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
+ 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
dodatkowo płatne nadgodziny: +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h tygodniowo,
bezpłatne zakwaterowanie,
bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.
możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Ogłoszenia Francja

Dodane: 04.12.2018

Ogłoszeniodawca

EcoJob

785550732

EcoJob

785550732