MONTER WYKŁADZIN PODŁOGOWYCH LINOLEUM/PCV (FRANCJA) okolice Lille

Oferujemy:
• LEGALNĄ pracę we Francji
• zatrudnienie na WARUNKACH FRANCUSKICH
• ROTACYJNY SYSTEM PRACY
• zakwaterowanie ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
• POMOC w załatwianiu formalności przed wyjazdem oraz WSPARCIE podczas pobytu we Francji
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia( możliwość negocjacji stawki godzinowej w zależności od doświadczenia)
Zadania:
• układanie wykładzin na podłogach, ścianach m.in. na obiektach takich jak szpitale, domy spokojnej starości, apartamenty
• zgrzewanie wykładzin przed położeniem
Wymagania:
• doświadczenie jako monter wykładzin typu linoleum/PCV
• doświadczenie przy montażu wykładzin na gorąco
• precyzja w pomiarach, cięciach, odpowiednie dopasowanie, montowanie
• umiejętność posługiwania się narzędziami
Mile widziane:
• mile widziana ekipa kilku – osobowa z własnym autem
• komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
• posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: @
Kontakt: 784 584 110 lub 664 999 425

Dodane: 2019-02-11

Francja - oferty pracy - budowlana

Zamieszczający ogłoszenie

Ogłoszeniodawca:

Grupa Mobility

Francja

Francja

Dodaj DARMOWE OGŁOSZENIA i dotrzyj do milionów Polaków z całego świata