MPT Stanro - Przedstawiciel Handlowy

Opis oferty:

Nowoczesna, dynamicznie rozwijajaca sie firma exportowa poszukuje nowych zawodnikow do swojego zespolu!

Oferujemy:

• satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• ciekawą i twórczą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
• szkolenia i możliwość rozwoju
• wsparcie fantastycznego zespolu

Obowiązki:

• Współpraca z Klientami na terenie Niemiec - praca z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych
• Realizacja planów sprzedażowych, zwiększanie sprzedaży
• Rozbudowanie bazy klientów, negocjacje handlowe,
• Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.

Wymagamy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Zdolności do szybkiego uczenia się
• Dyspozycyjności
• Niezależności, kreatywności, dobrej organizacji pracy
• Prawa jazdy kat. B
• Komunikatywnosci

Prosimy przesylac swoje CV na adres: kadry@stanro.eu / Julia.stanisz@stanro.eu

Lokalizacja:

Niemcy

Kategoria:

oferty pracy kasjer - ekspedient

Dodane:

2019-12-02

Ogłoszeniodawca:

Julia Stanisz
Tel: 07926026254
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn