Łódź

Dodane: 01.08.2014

Ochrona przedsiębiorstwa Bałuty (z orzeczeniem)

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko

Strażnik ochrony przedsiębiorstwa
miejsce pracy: Łódź Bałuty
Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektów klienta.

Zadania:
- służba po 12 h,
-kontrola ruchu na obiekcie
- regularne obchody chronionego terenu w porach nocnych,
- prowadzenie rejestru zdarzeń.

Wymagania:
- niekaralność,
- dyspozycyjność,
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu umiarkowanym bądź znacznym/ I i II gr).

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- regularnie wypłacane wynagrodzenie,
- szkolenie oraz opiekę koordynatorów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu:

517-574-235

Ogłoszeniodawca

AsiaW

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

AsiaW