Opiekunka bez znajomości niemieckiego na już 1200€ netto

Opis oferty:

Zatrudnię opiekunkę bez znajomości niemieckiego
1200€ netto

Miejscowość: 72622 Nuertingen

Osobą wymagającą opieki jest w 83 letnia kobieta,
o 50 kilogramach wagi i 170 centymetrach wzrostu.
Podopieczna cierpi na demencję oraz inkontynencję.
Kobieta używa rollatora. Podopieczna jest nałogową palaczką.
Podopieczna mieszka sama

Obowiązki:
pomoc we wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
pomoc w pielęgnacji i zmianie ubrań,
kompleksowa opieka,
pomoc w jedzeniu,
prace domowe,
zakupy,
organizacja czasu.

Wymagania:
doświadczenie w opiece
spokojna osobowość,
bezkonfliktowość,

Opiekunka ma własny pokój,
dostęp do internetu

Oferujemy: 1200€ netto
- umowa zlecenie
- organizację i pokrycie kosztów przejazdu
(SINDBAD, wyjazd w dn. 22.10 w godzinach
popołudniowych)
- opiekę koordynatora na miejscu

Proszę o kontakt wyłącznie osoby mogące
podjąć pracę w wymaganym terminie.

kontakt: 532 265 072 (także w niedzielę)
kontakt@agencja-melisa.pl

Kategoria: Niemcy Ogłoszenia - oferty pracy - opiekunki - pomoc domowa
Dodane: 2019-10-20

Ogłoszeniodawca:

Melisa
Tel: 532265072