Opole

Dodane: 27.06.2015

Opole - Praca o której marzysz jest w Twoim zasięgu

Doceniamy naszych pracowników. Nie wierzysz? Sprawdź!

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko: Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy:

Zagwarantujemy Ci:
- pracę dla lidera cyfrowych usług telekomunikacyjnych
-atrakcyjne wynagrodzenie (nawet 3500zł)
- elastyczny grafik
- możliwość awansu
- pakiet profesjonalnych szkoleń
- pracę w młodym zespole

Zadania na stanowisku:
- nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientem
- promowanie usług oferowanych przez znaną firmę telekomunikacyjną

Wymagania:
- ambitne podejście do realizacji zadań
- komunikatywność
- umiejętność przekonywania
- umiejętność kontrargumentacji
- pogodne usposobienie
- kreatywności

Nie czekaj! Aplikuj!

Prześlij swoje dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)*

Ogłoszeniodawca

Biuro

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Biuro