Pilna oferta dla opiekunki od 19.10 1900€

Opis oferty:

Pomoc domowa

Współpraca od 19.10.2020r.
Miejscowość: Goslar (Dolna Saksonia)
Wyjazd na min. 2 miesiące

Poszukujemy pomocy domowej dla młodej rodziny z okolic Goslar.
Rodzina to młode małżeństwo z 3 dzieci (6-letnie, 7-letnie, 1-roczne),
spodziewają się kolejnego dziecka. Z uwagi na chorobę matki (choroba nerek)
ciąża jest zagrożona i kobieta nie jest w stanie prowadzić sama domu).
Mężczyzna prowadzi własną firmę i mówi trochę po polsku. Jednak w większości
czasu przebywa poza domem.

Obowiązki:

- przygotowanie i zaprowadzenie dzieci do szkoły
- gotowanie
- sprzątanie (jest pralka i suszarka)
- robienie zakupów
- jazda samochodem (jest auto do dyspozycji)

Wymagania:
- dobry kontakt z dziećmi
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- prawo jazdy

Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą lub gewerbe.
Na miejscu jest polskojęzyczny koordynator.

Oferujemy:
organizację i pokrycie kosztów przejazdu
wynagrodzenie w wys. 1900€.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
Od godz. 8:00 tel. stacj. 32 49 44 800
mail: biuro-melisa@wp.pl

Lokalizacja: Ogłoszenia Niemcy
Kategoria: oferty pracy opiekunki - pomoc domowa
Nr. ogłoszenia: 971524-2020-10-15

Ogłoszeniodawca:

Melisa
Tel: 324944800
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn