Pomocnik cieśli

Opis oferty:

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta polskiej firmy z Gdańska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
- praca przy budowie szkoły
- pomoc cieślom przy wykonywaniu szalunków
- prace związane z montażem i demontażem szalunków

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wykształcenie zawodowe kierunkowe budowlane
- rzetelność, uczciwość, chęci do pracy

Oferujemy:
- stawka 10€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
- 45-50 godzin na tydzień
- zatrudnienie na umowie o pracę
- kontrakt na okres około 12 miesięcy
- darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
- zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt +48 517 491 707.

Lokalizacja: Ogłoszenia Niemcy
Kategoria: oferty pracy budowlana
Nr. ogłoszenia: 946553-2019-09-12

Ogłoszeniodawca:

Derksen Polska
Tel: +48517491707
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn