Łódź

Dodane: 23.10.2015

Pomocnik magazyniera (Widzew)

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 (nr rej. agencji
zatrudnienia 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe,
poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Magazyniera

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałą pracę i stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjną stawkę miesięczną , wysokie premie, dodatki socjalne
- pracę w systemie 2 - lub 3 - zmianowym

Wymagania

WYMAGANIA:
- umiejętność pracy w zespole,
- zaświadczenie o niekaralności,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- predyspozycje do pracy fizycznej,
- orientacja na stabilne zatrudnienie.

OBOWIĄZKI:
- kompletacja zamówień,
- kontrola jakościowa - ilościowa przyjmowanego i wydawanego towaru,
- obsługa skanera.

NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ NA WÓZEK WIDŁOWY

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.lodz@axell.pl

Ogłoszeniodawca

Axell

882145316

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Axell

882145316