Poszukujemy 3 murarzy z językiem niemieckim Rostock

Opis oferty:

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Obecnie dla naszego zlecenia okolice Rostock poszukujemy 3 murarzy w tym jednego pracownika językiem niemieckim komunikatywnym.

Praca od poniedziałku do soboty, po minimum 9 godzin dziennie.
Pracownicy zostaną wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

Obowiązki:
· wszelkiego rodzaju prace murarskie,
· obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
· prace ogólnobudowlane
· stawianie ścianek działowych,
· tworzenie murów nośnych
· odczytywanie rysunków technicznych

Wymagania:
· min. 3 lata doświadczenia w zawodzie,
· sumienność, rzetelność w pracy,
· dyspozycyjność do podjęcia pracy od 02.03.2020 – praca na długi okres czasu,
nie na kilka miesięcy
· brak nałogów,
· znajomość języka niemieckiego u jednego z Panów – warunek konieczny
· samodzielność
· znajomość rysunku technicznego
· własny środek transportu – warunek konieczny

Zapewniamy:
· umowę o pracę.
· atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
· dopłatę do zakwaterowania.
· pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
· pomoc w organizacji wyjazdu.
· stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
· dodatki do paliwa dla kierowcy.
· pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
Tel.: 17 200 0021 (poniedziałek -piątek 8:00-16:00)

Lokalizacja: Niemcy
Kategoria: oferty pracy budowlana
Nr. ogłoszenia: 956386-2020-02-13

Ogłoszeniodawca:

Firma Kamar
Tel: 17 2000 021
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn