Praca dla opiekunka / opiekunki osób starszych w Niemczech od zaraz

Opis oferty:

Do opieki 76-letniego senior demencja mocno posunieta. Pacjet jest nie agresywny !
Wymaga codziennej pomocy w higienie osobistej oraz prowadzeniu domu. Praca nie wymaga nocnego wstawania. Bardzo dobre warunki pracy (sprawdzone), dostep do Internet oraz czas wolny (codziennie 2 godz. i dwa wolne popołudnia w tygodniu). Poszukujmy osoby z komunikatywna znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € - 2500 € / miesiąc + 150 – 190 € zwrot kosztów podróży.

Zakres obowiązków
• Podstawowe prace domowe: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie, itp.
• Pomoc w codziennych czynnościach jak: pomoc w higienie osobistej, podawanie leków i posiłków, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu odzieży itp.
• Pomoc fizyczna: pomoc przy wstawaniu z fotela czy łóżka bez dźwigania lub transfer za pomocą liftu lub deski poślizgowej (bez dźwigania).
Wymagania
• Chęć do pracy
• Pogodne usposobienie
• Cierpliwość oraz wytrzymałość na stres
• Mile widziane jest doświadczenie w opiece
Oferujemy
• Wynagrodzenie wypłacane w euro na konto lub w gotówce.
• Całkowity zwrot kosztów podróży.
• Pomoc koordynatora.
• Obowiązkowy czas wolny.
• Dostęp do Internetu.
• Sprawdzone przez nas miejsce pracy.
Wynagrodzenie
• Od: 1400€
• Do: 2500€

Zostań opiekunką w zespole Emilya Care Jako opiekunka jesteś ceniona przez niemieckie rodziny za umożliwienie im bezpiecznego i beztroskiego życia we własnym otoczeniu. W zamian otrzymujesz możliwość poznania miłych rodzin, pięknego kraju, jego kultury oraz języka.
Nasz znak dla twojego bezpieczeństwa
My wiemy, że pierwszy wyjazd do pracy w niemczech jako opiekunka może być przerażający dlatego sprawdzamy i weryfikujemy regularnie wszystkie nasze oferty pracy.
Twoje bezpieczństwo jest dla nas najważniejsze.

Lokalizacja: Niemcy
Kategoria: oferty pracy opiekunki - pomoc domowa
Nr. ogłoszenia: 955853-2020-02-05

Ogłoszeniodawca:

Emilya Care
Tel: +48 (0) 729 362 590
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn