Praca dla pracownika biurowego z językiem niemieckim

Opis oferty:

Firma MJ Care sp. z o.o. zatrudni pracownika biurowego z biegłą znajomością języka niemieckiego.
Miejsce Pracy: Boguszów-Gorce lub Jelenia Góra
Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
Wymagania:
biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w obsłudze klienta
Rzetelność w realizacji powierzonych zadań
Mile widziane doświadczenie w rekrutacji
samodzielność,
Umiejętność pracy pod presją czasu
wykształcenie min. średnie
Opis stanowiska:
Obsługa klienta niemieckojęzycznego
Rekrutacja opiekunów/opiekunek osób starszych
dbanie o właściwy obieg dokumentacji
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Czynności administracyjno-biurowe
Oferujemy:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
premie uznaniowe
premie świąteczne
pracę w miłym , dynamicznym zespole
praca od poniedziałku do piątku

CV prosimy przesyłać na adres mailowy opieka.mj@gmail.com, kontakt telefoniczny 505061440 lub 517 246 863

Kategoria: oferty pracy biurowa
Nr. ogłoszenia: 976137-2021-01-13

Ogłoszeniodawca:

Mj Care
Tel: +48571233279
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn