Praca dla studenta/ucznia

Opis oferty:

Szukasz pracy???
ZAPRASZAMY DO NAS!!!

Nasza firma poszukuje osób na stanowisko specjalista ds. sprzedaży!
Jeżel jesteś osobą komunikatywną, nie boisz się rozmowy przez telefon, pragniesz zdobyć nowe doświadczenie to czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@modernfs.pl, lub zadzwoń u umów się na spotkanie tel. 660-562-994.

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z klientami,
- przedstawianie aktualnej oferty firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie od 2700 – 5000 zł brutto,
- solidna prowizja,
- systemy motywacyjne,
- płatny okres próbny,
- stały, bądź elastyczny grafik,
- niezbędne narzędzia pracy,
- umowa zlecenie ze składkami, możliwość otrzymania umowy o pracę
- praca w centrum Radomia
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- pracę w młodym zespole.

Lokalizacja: Ogłoszenia Radom
Kategoria: oferty pracy praca dla studentów
Nr. ogłoszenia: 984495-2021-06-09

Ogłoszeniodawca:

A. Birecka
Tel: 660562994
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn