Praca od zaraz! -> Operator produkcji -> 5300 zł

Opis oferty:

Gorąca oferta pracy od zaraz!

Pracuj przy składaniu kominków u skandynawskiego lidera branży!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie (zwrot kosztów dojazdu)

oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad
- możliwość długofalowej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie: 3800 zł brutto na początek, po 3 miesiącach 4000 zł brutto
- premie do 1200 zł brutto
- karta paliwowa: 200 zł netto miesięcznie na dojazdy
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy)
- pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną opłacone przez pracodawcę

zadania:
- montaż elementów kominków
- proste prace produkcyjne

oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy zmianowej
- możliwość własnego dojazdu do pracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu: 47

Kategoria: oferty pracy praca na produkcji
Nr. ogłoszenia: 990702-2021-09-13

Ogłoszeniodawca:

Aleksandra
Tel: 697400214
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn