Pracownik biurowy z językiem chorwackim/serbskim

Opis oferty:

Niemiecka firma Kronos p.p.c. GmbH z siedzibą w Osthofen i filią w Tarnowie zatrudni pracownika ze znajomością języka chorwacko-serbskiego.

Wymagania:
- dobra znajomość języka serbskiego i chorwackiego w mowie i piśmie,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

Obowiązki:
- redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń w języku serbskim/chorwackim,
- przyjmowanie oraz redagowanie dokumentów rekrutacyjnych,
- obsługa telefoniczna klienta zagranicznego,
- aktualizowanie informacji w firmowych bazach danych,
- dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku europejskim,
- obsługa urządzeń biurowych.

Korzyści:
- umowa niemiecka na etat,
- praca w środowisku międzynarodowym,
- poznanie systemów pracy w firmach zagranicznych,
- szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje.

Praca od poniedziałku do piątku w biurze w Tarnowie, godziny pracy do uzgodnienia.
CV proszę przesłać na adres mailowy: a.przeklasa@kronosppc.de

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja: Tarnów
Kategoria: oferty pracy biurowa
Nr. ogłoszenia: 956331-2020-02-12

Ogłoszeniodawca:

Agnieszka
Cena: 1.00 zł
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn