Pracownik produkcji

Miejsce pracy:
Holandia – okolice Venlo

Opis stanowiska:
Praca w systemie 3 zmianowym przy obróbce gotowych szyb hartowanych/zbrojonych.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego
- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
- dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
- certyfikaty na wózki widłowe lub operatora CNC - mile widziane
- prawo jazdy - warunek konieczny
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zorganizowania zakwaterowania
- opiekę polskiego rezydenta,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na rekrutacja@getjob.com.pl lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 572 642 300

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs, Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania”

Dodane: 2019-01-09

Holandia, Belgia - oferty pracy - praca na produkcji