Programista .NET

Opis stanowiska:Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty .NET będzie odpowiedzialna za rozwój głównych produktów firmy.Wymagania:Ogólne- wykształcenie w kierunku informatycznym lub podobnym- mocna motywacja do poznawania nowych technologii- znajomość języka angielskiegoUmiejętności techniczne:- minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Programista .NET lub w projektach uczelnianych pisanych w oparciu o .NET- bardzo dobra znajomość środowiska MS Visual Studio 2008-2010, języka C# oraz .NET Framework- doświadczenie w programowaniu rozwiązań pod bazy danych (PostgreSQL, MsSQL, Oracle)Mile widziane- znajomość zagadnień związanych z SOAP Webservice- znajomość zagadnień GISOferujemy:- stałe i stabilne zatrudnienie- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji- rozwijanie umiejętności poprzez współpracę z doświadczonymi programistami- Pracę w młodym ambitnym zespole z możliwością rozwoju w najnowszych technologiach- udział w realizacji ciekawych i różnorodnych projektówZastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@smallgis.pl

Dodane: 2014-08-12

Kraków - oferty pracy - programiści - informatyka

Dodaj DARMOWE OGŁOSZENIA i dotrzyj do milionów Polaków z całego świata

Copyright © 2019 Pajeczyna™. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Iguana Studio