Łódź

Dodane: 31.08.2015

Robotnik drogowy - Łódź

Poszukujemy pracowników na stanowisko: ROBOTNIK DROGOWY

Praca od września.

Zakres obowiązków:
• wszystkie czynności związane z wykonaniem ścieków trójkątnych oraz barier betonowych
• współpraca z zespołem realizującym zadania na terenie budowy.

Wymagania:
• dyspozycyjność,
• dbałość o sprzęt, odpowiedzialność, rzetelność, solidność
• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia
• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie 4500 zł brutto,
• praca w delegacji ( zapewniamy wyżywienie i nocleg)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.
Praca w centrum Łodzi. Okres próbny trwa 2 tygodnie.

Ogłoszeniodawca

EXTRUDAKERB

737 537 642

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

EXTRUDAKERB

737 537 642