Spawacz przemysłowy

Opis oferty:

Dla swojego Klienta, jednego z wiodących producentów wyrobów stalowych w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, po wcześniejszym szkoleniu w Bad Essen (Niemcy)

Opis stanowiska
• dobór narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonywania pracy;
• produkcja części krawędziowych/giętych;
• samodzielność pracy w powierzonych zadaniach;
• kontrola procesów produkcji i jakości;
• odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń;
• szkolenie na terenie Niemiec, po 6 miesiącach praca w Katowicach.

Oferujemy
• umowa o pracę ze stawką ok 45 zł brutto;
• możliwość wyrobienia certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;
• na czas szkolenia wypłacana dieta, niemieckie świadczenia socjalne, darmowe zakwaterowanie.

Wymagania
• znajomość języka niemieckiego min. komunikatywna – warunek konieczny;
• gotowość do wyjazdu na szkolenie do Niemiec;
• doświadczenie w procesach spawalniczych: WIG, MIG, MAG;
• czytanie rysunku technicznego;
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
• odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku niemieckim na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676.

Kategoria: Katowice Ogłoszenia - oferty pracy - praca na produkcji
Dodane: 2019-09-10

Ogłoszeniodawca:

Derksen Polska
Tel: 517491676
Cena: 45.00 zł