Łódź

Dodane: 02.05.2016

Specjalista do spraw marketingu w Anglii

Firma angielska zatrudni Specjalistę do spraw marketingu

Opis stanowiska:
-Planowanie , organizacja i realizacja kampanii marketingowych
-Współtworzenie i realizacja strategii marketingowych firmy
-Stałe monitorowanie oraz analiza aktualnych trendów rynkowych i konsumenckich w branży spożywczej
-Tworzenie oraz wprowadzanie do sklepów akcji promocyjnych
-Współpraca z działem graficznym w Polsce
-Wspieranie działu sprzedaży
-Nadzór nad kanałami Socjal Media (facebook)
-Obsługa drukarni przygotowującej reklamy

Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Kreatywność, zdolności analityczne, innowacyjność, komunikatywność
-Samodzielność w realizacji projektów marketingowych
-Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych , kontroli gazetek reklamowych

Oferujemy:
-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pozytywna atmosferę w pracy i otwartość na nowe pomysły
-Możliwość rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: office@foodstop.eu z dopiskiem *praca Southampton*

Ogłoszeniodawca

Foodstop

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Foodstop