Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis oferty:

Do naszego zespołu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

- zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne

- sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego

- przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych

- realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych

WYMAGANIA:
- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- wykształcenie minimum średnie
- specjalistyczną wiedzę z zakresu kadr i płac
- zaangażowania i chęci nauki
- obsługi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szansę pracy w dużej firmie
- dofinansowanie karty sportowej
- bezpłatne ubezpieczenie medyczne
- akcje prozdrowotne

Chętnych zapraszam do aplikowania na adres: marta.ratajczak01@gmail.com

Kategoria: oferty pracy rekrutacja kadry - hr
Nr. ogłoszenia: 980836-2021-04-07

Ogłoszeniodawca:

Klient Agencji
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn