Łódź

Dodane: 25.05.2015

Specjalista ds. produktów bankowych w Banku Smart

Miejsce pracy
Łódź, centrum miasta

Wymiar pracy
Pełny etat

Zadania i cele
Projektowanie procesów sprzedaży i obsługi klientów
Tworzenie regulaminów i wzorów umów
Tworzenie instrukcji wewnętrznych i procedur
Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie tworzenia procesów, regulacji, instrukcji
Monitorowanie standardów rynkowych pod kątem procesów, procedur i regulacji
Inicjowanie i wdrażanie usprawnień produktowych i procesowych
Nadzór nad parametryzacją produktów i procesów, testowanie i odbiór

Wymagania
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Umiejętność pisania i redagowania oficjalnych dokumentów w języku polskim
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość MS Office z naciskiem na MS Word (biegła), ponadto MS PowerPoint, MS Excel
Znajomość MS Visio będzie dodatkowym atutem
Sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły
Odpowiedzialność i samodzielność, nastawienie na rezultat podejmowanych działań
Komunikatywność, umiejętność budowania relacji w zespole
Mile widziane doświadczenie z systemami bankowymi lub/i doświadczenie w tworzeniu regulacji, instrukcji, procedur, procesów

Warunki zatrudnienia
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Rynkowe warunki wynagradzania
Opieka medyczna
Praca w młodym, dynamicznym środowisku finansowego startup'u o zasięgu międzynarodowym

Informacje dodatkowe
lub poleć znajomego i otrzymaj 1500zł za polecenie kandydata do pracy

Ogłoszeniodawca

NataliaJacek

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ