Łódź

Dodane: 05.08.2014

Specjalista ds telefonicznej obsługi klienta

Poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź
TC/SOK/LOD

Zakres zadań:
• Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klienta;
• Umawianie spotkań z doradcą biznesowym;
• Informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach finansowych;
• Budowanie profesjonalnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – mile widziane;
• Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godzin dziennie);
• Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu;
• Wysoka orientacja na potrzeby klienta;
• Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie proporcjonalne do poziomu realizacji zadań);
• Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
• Partnerską kulturę firmy;
• Profesjonalny system szkoleń;
• Bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: cvtc@taxcare.pl

W tytule wiadomości wpisując: TC/SOK/LOD

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Tax Care

INNE OGŁOSZENIA Z TĄ SAMĄ KATEGORIĄ I LOKALIZACJĄ

Tax Care