Sprzątanie apartamentów

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Kancelaria PARTNERZY poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydatów do sprzątania Apartamentów.

Miejsce pracy: Centrum Gdańska - Starówka

Oferujemy:
- Miłą atmosferę w pracy
- Pracę na 1/3 etatu

Oczekiwania:
- Umiejętność organizacji pracy własnej
- Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Doświadczenie w sprzątaniu - mile widziane
- w przypadku posiadania orzeczenia o niepełnosprawności - prosimy o umieszczenie informacji w CV lub przesłania skanu z orzeczeniem - mile widziane

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie pokoi, pomieszczeń sanitarnych i socjalnych
- Wymiana pościeli, ręczników i środków czystości
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Sprzątanie apartamentów lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodane: 2019-06-07

Gdańsk - oferty pracy - sprzątanie

Zamieszczający ogłoszenie

Ogłoszeniodawca:

Karina Ślusarek

Gdańsk

516569300

Gdańsk

516569300

Dodaj DARMOWE OGŁOSZENIA i dotrzyj do milionów Polaków z całego świata