ZARÓB NA ŚWIĘTA - dużo godzin pracy - od 2 listopada Nowa Wieś

Opis oferty:

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376
Poszukuje osób do wykonywania czynności na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Główne zadania na tym stanowisku:
- Wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji wianków świątecznych
- Pakowanie wyrobów gotowych do opakowań

Nasze oczekiwania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Zdolności manualne
- Motywacja i chęć do pracy
- Dyspozycyjność od 2 listopada na okres około 6 tygodni
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Warunki oferty:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
- Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 17.00
- Atrakcyjne wynagrodzenie 21zł brutto / godzinę
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- Opieka koordynatora projektu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail monika.stacel@abalone-praca.pl

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Mikołaja 59/60 lok.1-4, 50-127 Wrocław Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Kategoria: oferty pracy dorywcza
Nr. ogłoszenia: 971451-2020-10-14

Ogłoszeniodawca:

Monika
Cena: 21.00 zł
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn