Zbiór pieczarek - bez doświadczenia

Miejsce pracy:
Holandia – Brabancja Północna
Niemcy
Irlandia

Opis stanowiska:
Praca przy zbiorze pieczarek, ich pakowaniu i przygotowaniu do sprzedaży. Praca na windzie automatycznej (6 poziomów), zbiór za pomocą nożyków.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy zbiorach pieczarek
- sprawność manualna
- precyzyjność w wykonywanych czynnościach (praca idealna dla kobiet)
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- dyspozycyjność na długi okres czasu,
- mile widziana prawo jazdy kat. B
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- odzież i obuwie robocze
- ubezpieczenie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 572 642 300

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Dodane: 2019-01-09

Holandia, Belgia - oferty pracy - praca na produkcji