Jak znaleźć dziewczynę, chłopaka, randki dla samotnych w Polsce i za granicą: 

(Ogłoszenia towarzyskie i randki: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław. Poznań, Szczecin, Łódź, Niemcy, Anglia, Hiszpania, Irlandia, Włochy, Londyn, Nowy Jork, Chicago, Floryda)

Doskonale wiemy, że bycie w związku jest o wiele ciekawsze od samotnie spędzanych wieczorów . Dobrze jest mieć kogoś, z kim można o wszystkim porozmawiać, albo czasem nawet pomilczeć... Kogoś, kto pocieszy, gdy zajdzie taka potrzeba, kto czasem przemówi do rozsądku...  Niestety nie każdy ma to szczęście, by miłość sama przyszła i zapukała do  drzwi. Więc zamiast siedzieć i czekać na wymarzonego księcia z bajki lub wymarzoną partnerkę  czas wziąć  sprawy w swoje ręce ! 

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się portale społecznościowe . Praktycznie każdy ma założone konto na takim właśnie portalu . Może ciężko w to uwierzyć, ale nawet tam znaleźć można swoją 'bratnią duszę' !
Może w gronie twoich znajomych jest chłopak czy dziewczyna, która szczególnie przyciągnie twoją uwagę. Czasem wystarczy przejrzeć  zdjęcia swoich znajomych a być może któryś mężczyzna/kobieta Ci się spodoba! Jeśli tak się stanie, to nie ma na co czekać - należy niezwłocznie zwróć się z prośbą do znajomego, aby zorganizował spotkanie, na którym będziecie mogli się poznać osobiście . Może randka z tą osobom będzie strzałem w dziesiątkę !  Jeżeli jesteś bardziej śmiałą osobą, to zawsze można wysłać zaproszenie do swojego profilu. To będzie dobra okazja, aby nawiązać bliższy kontakt. Kto wie jak  ta nowa, znajomość potoczy się dalej.

Świetnym i bardzo popularnym sposobem na znalezienie swojej drugiej połówki są znane portale randkowe .
Z takiej, jakże rewelacyjnej opcji korzysta coraz większa liczba samotnych osób.  Dzięki takim właśnie portalom tworzy się coraz więcej szczęśliwych i udanych związków . Z pewnością każdy doskonale wie, do czego te portale służą. Osoby rejestrują się tam w konkretnym celu - by znaleźć miłość lub przyjaźń. Na takim portalu można zobaczyć na zdjęciu osoby, które są zalogowane. Pierwsze kroki nowej znajomości w postaci pisemnej mogą być o wiele bardziej łatwiejsze niż od flirtowania np. przy barze z mężczyzną siedzącym obok. Zanim dojdzie do spotkania w tzw. 'realu' będziecie już sporo o sobie wiedzieć .

Zawieranie znajomości przez Internet jest dużo łatwiejsze, niż w realnej rzeczywistości, tak uważają psychologowie . Wyjaśniają to na wiele sposobów. Przede wszystkim w świecie online, jesteśmy w pewien sposób anonimowi. Nawet, jeśli podajemy swoje prawdziwe dane, takie jak imię i nazwisko, to ukryte są  nasze emocje czy spojrzenia. Mamy także czas na spokojną reakcję i na udzielenie odpowiedzi. Co niezwykle ważne –  w razie porażki, niechęci po drugiej stronie – nikt nie może nas ośmieszyć, obrazić w sposób bardzo dotkliwy czy zranić. Dodatkowo, mamy możliwość zakończenia konwersacji w każdym, dogodnym dla nas momencie. Jeśli nie podoba nam się to, o czym mówi druga osoba, to po prostu szybko kończymy rozmowę i jest po problemie. Istotną rzeczą, którą podkreślają psychologowie, jest możliwość kreowania siebie w dowolny sposób. Możemy 'pokazać siebie' w samych superlatywach, ukrywając swoje wady, niedoskonałości . Możemy wysłać swoje najpiękniejsze zdjęcie, które nie w dokładny sposób odzwierciedla nasz naturalny wygląd, możemy także dodać sobie kilku lat albo też zaniżyć swój wiek. Możemy też  'poudawać', że znamy się na czymś, o czym tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia .


Reasumując -  internetowe zawieranie znajomości jest dość łatwe, lekkie, przyjemne i miłe – między innymi możemy być trochę lepsi, niż chcemy, możemy się także bardziej dowartościować  Lecz niestety  tu właśnie pojawia się dość duży problem... Gdyż niektórzy „swój wykreowany i wyidealizowany wizerunek” wykorzystują w znacznym stopniu, tworząc zupełnie nierealną postać. Na spotkaniu w rzeczywistości  pokazują swoją zupełnie inną twarz, zupełnie inaczej wyglądają...

Więc nawiązując takie internetowe znajomości zawsze należy zachować zdrowy rozsądek i ostrożność. Bo tak na prawdę nie wiadomo czy osoba, z którą konwersujemy jest tą, osobą za którą się podaje .

Kolejny, sposobem na znalezienie swojej miłości, są tzw. szybkie randki - 'speed dating' .
Więc kilka słów na ten temat ... O co chodzi i na czym to polega?
Już sama nazwa może Nas na to naprowadzić, więc polega to na randkach, które są dosyć szybkie. W standardowym spotkaniu tego typu bierze udział zazwyczaj 15 kobiet i 15 mężczyzn. Panie siadają przy danych stolikach, a panowie się do nich dosiadają i rozmawiają ze sobą jak na normalnej, typowej randce. To znaczy, prawie jak na normalnej, bo na całą konwersację i opowiedzenie o sobie jak najwięcej informacji zazwyczaj mają tylko 5 minut.  Po upływie danego czasu następuje zmiana, tzn. panowie przesiadają się do kolejnego stolika. W efekcie, każdy z uczestników poznaje kilka bądź nawet kilkanaście osób płci przeciwnej. Jeśli ktoś wzbudzi Twoją sympatię lub wydaje Ci się, że byłbyś w stanie utrzymać wymianę zdań dłużej niż te 5 minut , to stawiasz krzyżyk przy jego imieniu. Jeśli druga osoba ma podobne wrażenie jak ty, to  również stawia krzyżyk przy Twoim imieniu. Tylko wtedy  po spotkaniu organizator podaje Wam namiary do siebie .

Dużą popularnością cieszą się także wieczorki dla singli.  W ten jakże rewelacyjny sposób wolne osoby mogą się osobiście poznać. Wszyscy spotykają się w danym miejscu, może być to klub, pup czy wybrana restauracja .  Na początek kilka toastów, aby bardziej się ośmielić, jak wiadomo alkohol każdego potrafi rozluźnić . Każdy z każdym może sobie porozmawiać na dany temat, a sytuacja, w której np. kobieta podchodzi do mężczyzny jest w tym przypadku zupełnie naturalna. Takie wieczorki dają ogromną szansę na poznanie kogoś na dłużej a być może spotkanie swojej prawdziwej miłości .

Czasem wystarczy chwila, jedno spotkanie, jedno spojrzenie, by znaleźć kogoś, z kim można ułożyć sobie życie . Każdy dąży do szczęścia, a upragnione szczęście może dać właśnie miłość .
Każdy ma swoją drugą połowę , wystarczy się rozejrzeć i poszukać... Bo być może ktoś na Nas czeka... Takie jest przeznaczenie .

Copyright © 2020 Pajeczyna™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Iguana Studio