ŚLUSARZ (K/M) - NIEMCY

Opis oferty:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsland (Ems)

Zakres obowiązków:
- Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego
- Drobne prace spawalnicze metodą MAG

Oferujemy:
- Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
- Wynagrodzenie od 14 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu maszyn i obróbce metali
- Znajomość metody spawania MAG mile widziana
- Zainteresowania techniczne i zdolności manualne
- Rzetelność, zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Ślusarz na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Kategoria: Niemcy Ogłoszenia - oferty pracy - specjaliści
Dodane: 2019-10-22

Ogłoszeniodawca:

Concept Plus
Tel: +48 178787026