Zatrudnimy Fachowców , Praca na umowę o prace z zakwaterowaniem

Opis oferty:

• Wymiar pracy: Pełen
• Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
• Miejsca pracy : Poludniowe Niemcy ( Baden-Württemberg, Bayern) Ulm, Stuttgart, Augsburg, München, Heidelberg
Zakres obowiązków
• montaz, elektryka, spawanie
Wymagania
• doswiadczenie zawodowe, aktualne certyfikaty spawalnicze, jezyk niemiecki min A1/A2, wlasne Auto
Oferujemy
• zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, pomoc w formalnosciach , gwarancja godzin wysokie stawki
Wynagrodzenie
• Od: 13€/brutto + od 35€ netto diety/ dzien ( w zaleznosci od kwalifikacji)
Jestesmy niemiecka agencja pracy poszukajaca fachowcow takich jak :
*monter fasad aluminiowych( praca budowlana , bez wyksztalcenia)
10€/h/brutto+od 35€ netto diety/dzien
*Elektryk 13€/h/brutto+od 37€ netto diety/dzien
*Pomocnik elektryka 11,50€ /h/brutto+od 35€ netto diety/dzien
*Slusarz/Spawacz ( spawanie MIG/MAG/TIG/Elektroda) 13€/h/brutto+od 37€ netto diety/dzien
*Operator maszyn CNC od 10€/h/brutto+od 35€ netto diety/dzien
*oraz wiele innych
Oferujemy pomoc w zalatwianiu formalnosci, gwarancje godzin, umowe ( na czas nieokreslony) pod niemieckim pracodawca, mieszkanie oraz ubezpieczenie zdrowotne. Jesli zainteresowala Cie nasza oferta prosimy o wyslanie CV ( najlepiej w jezyku niemieckim) na adres:
info@hr-personaldienste.de

Lokalizacja:

Niemcy

Kategoria:

oferty pracy specjaliści

Dodane:

2019-11-05

Ogłoszeniodawca:

HR Personaldienste
Wyślij znajomym: Wyślij emailem Dodaj na Facebook Tweetuj Pin it Dodaj na LinkedIn