Bielsko-Biała • oferty pracy • kucharze - piekarze


Znaleziono: 4 ogłoszeń

• Zobacz listę darmowych ogłoszeń poniżej dla Bielsko-Biała.

Klub nocny w Białymstoku poszukuje: - kierownika zmiany - kucharza - pomoc kuchenna Dogodne warunki , możliwość zakwaterowania.

Bielsko-Biała

Oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych.Poszukujemy osób dyspozycyjnych, również w soboty i niedziele do godziny 23, z pozytywną energią, uśmiechni...

Bielsko-Biała

Przyjmę do pracy kucharza z doświadczeniem na terenie Bielska - Białej, na pełny etat. Proszę o przesłanie CV , uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko...

Bielsko-Biała

Mam30 lat jestem po szkole gastronomicznej.Pracowałam na stołówkach szkolnych,weselach i imprezach okolicznościowych.szukam pracy w tym kierunku.

Bielsko-Biała

Podobno prawdą jest, że mężczyźni są lepszymi kucharzami od kobiet. Panie kucharki mogą protestować, ale biorąc pod uwagę statystyki agencji pracy i biur zatrudnienia zdecydowaną wiekszość zawodowych kucharzy pracujących w znanych restauracjach, kurortach nadmorskich czy hotelach, stanowią panowie. Często udając się na wykwintą kolację do ulubionej restauracji można spotkać szefa kuchni oferującego danie dnia, który jest mężczyzną. Kobiety natomiast są w 100% niezastąpione w domowych wypiekach i to one dbają w większości o to aby cała rodzina miała gorący obiad każdego dnia lub pyszne ciasto z kawą w chwilach relaksu w niedzielne popołudnie. Wielu Polaków wyjeżdża za granicę do Niemiec, Anglii, Hiszpanii czy Nowego Jorku, Chicago aby tam znaleźć prace piekarza lub pomocy kuchennej. Oferty pracy za granicą można zamieścić dodając bezpłatne ogłoszenia drobne w dziale Kucharze - Piekarze na portalu ogłoszeniowym Pajeczyna.pl. Wielokrotnie można znaleźć u nas dobrze płatną ofertę zatrudnienia dla kucharek i kucharzy Bielsko-Biała w miejscowościach wypoczynkowych w górach, nad jeziorami czy nad morzem połączoną z darmowym zakwaterowaniem. Także wiele biur pośrednictwa pracy poszukuje studentów do pracy wakacyjnej w motelach czy na kempingach.

Copyright © 2019 Pajeczyna™. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Iguana Studio